Automobily na Legendách

Každý má svou legendu. Každá doba má své legendy. Slavnost LEGENDY oslavuje všechny druhy automobilů a motocyklů. Milujeme design, techniku a svobodu, kterou nám přináší vlastnictví těchto strojů.

Pagani Huayra

SHELL Pavilon supersportů

Výjimečný vůz Pagani Huayra pouze na slavnosti LEGENDY. Je to jediný vůz v České republice, první ve východní Evropě. Na slavnosti LEGENDY se ukazuje již po několikáté. Moc děkujeme panu majiteli za podporu a přízeň.

Množství zajímavých detailů tohoto supersportu znamená vlastně jeho neustálé objevování.

Karosérie je tvořena karbonovým monokokem s hliníkovými výztuhami. Také povrchové díly jsou z uhlíkatých vláken.  Dvěma turbodmychadly přeplňovaný vidlicový dvanáctiválec s označením M158, kde dvě řady válců svírají úhel 60° je ve voze uložen podélně před zadní nápravou. Výkonové parametry této pohonné jednotky se suchou skříní jsou stejně fascinující jako automobil sám. Objemu motoru 5980 cm3 odpovídá výkon 537 kW, tedy v jednoduchém přepočtu 730 koní. Dodavatel motoru je Mercedes-AMG. Stejně famózní je údaj o maximální točivém momentu v pásmu 2250 až 4500 otáček za minutu, který atakuje hodnotu 1000 Nm a prozrazuje tím výjimečnou dynamiku tohoto supersportu.

Tento vůz exkluzivně zapůjčuje společnost Garigliano s.r.o..

Videa
-_bakHYcD9o0

9-wck1h8MtY0

MYFmLwJKsIc0