Automobilky na Legendách

Mnoho skvělých značek se představuje na slavnosti LEGENDY. Detailně si prohlédnete novinky, obdržíte zajímavé nabídky. Můžete diskutovat s prodejci a technickými odborníky, srovnávat, vybírat, hodnotit. Slavnost LEGENDY přináší automobily všech druhů od elektromobilů, hybridů až po klasické benzínové a naftové stroje. Každý si vybere!

Chevrolet

Chevrolet, hovorově Chevy, je americká firma vyrábějící automobily. Založena byla v roce 1911. Je součástí koncernu General Motors.

Chevrolet byl založen v roce 1911 švýcarsko-americkým automobilovým závodníkem Louisem Chevroletem a Williamem Durantem. V roce 1915 však mezi Chevroletem a Durantem došlo k roztržce a Louis Chevrolet Durantovi svůj podíl ve firmě prodal. O rok později William Durant sloučil Chevrolet Motor Car Company s koncernem General Motors. Od roku 2004 mají na kapotě logo Chevroletu také vozy Daewoo a v zemích Jižní Ameriky také modely prodávané v Evropě pod značkou Opel - například Corsa, Astra či Vectra.

Značka Chevrolet Europe GmbH v Evropě sídlila od roku 2005 v Curychu a prodávala zde automobily většinou vyrobené v Jižní Koreji.

Od roku 2016 se však Chevrolet úplně stáhl, kromě modelů Corvette a Camaro.

Prodej této legendární značky v ČR zajišťuje několik společností.

UNITESTA

UNITED CARS

TUCAR

Videa
voEB7B1NbiY0

poYUc1x0eU00