Osobnosti na Legendách

Každá doba má své legendy i v podobě známých a zajímavých lidí - osobností. Legendy každý rok zvou k účasti řadu zajímavých osobností, se kterými se setkáte na podiu, autogramiádě nebo u jejich exponátu. Potkáte řadu závodníků, umělců, sběratelů, odborníků.

EisKing

Moderátoři | Pilot závodních vozů | Mentoři
Kdy se potkáme na slavnosti
V sobotu celý den - expozice SHELL

EisKing tvoří dva komentátoři Formule 1 Števo Eisele a Josef Král.  

Jedná se o unikátní projekt, který propojuje nadšence Formule 1 napříč Českou republikou a Slovenskem a vytváří silnou komunitu příznivců Formule 1. Dvojice je velmi aktivní na sociálních sítích. Na svém kanálu na YouTube EisKing TV pravidelně zveřejňují rozhovory na technologická či strategická témata ze světa F1, videa zaměřená na představení jednotlivých týmů a také reportáže z Velkých cen. Od roku 2018 mají na kontě více než 200 videí a podcastů s 8 miliony zhlédnutí a více než 1,3 milionu poslechů. 

Od loňského roku také jezdí za fanoušky díky své formulové show EisKing TOUR do různých regionů. Praha, Bratislava, Brno, Ostrava, Košice. Průměrná doba vyprodání jednoho sálu s kapacitou 700 míst je jedna hodina.

Pozvání na jejich show již přijaly takové osobnosti jako David Coulthard nebo legendární Stig z Top Gearu. Mezi jejich fanoušky patří i řada známých osobností jako Petra Vlhová, Patrik Schick, Marián Hossa, Dávid Hancko, Marián Gáborík, Ivan Tásler nebo Ľubomír Višňovský.

Števo Eisele (*1.5.1984) 

Televizní moderátor a sportovní komentátor závodů Formule 1. V médiích působí od roku 2004. Třináct let působil ve sportovní redakci TV Markíza. Později byl komentátorem Ligy mistrů a v současné době je také moderátorem studia slovenské fotbalové reprezentace na stanici SPORT1. Komentátorem F1 je již 11. sezonu a brzy dosáhne hranice 200 Velkých cen. V divácké anketě Osobnost TV se pravidelně umisťuje mezi třemi nejlepšími sportovními komentátory.

Josef Král (*15. června 1990) 

Český automobilový závodník a spolukomentátor Formule 1. Závodit začal již v útlém věku. Třikrát vyhrál mistrovství České republiky a získal řadu významných ocenění. V letech 2010 až 2012 závodil v prestižní sérii GP2, vyhrál závod ve Spa-Francorchamps a skončil druhý v legendárním Monaku. Během nováčkovských testů v Abú Zabí v roce 2012 byl posledním Čechem, který testoval monopost týmu HRT F1. V současné době pracuje pro tým Scuderia Praha a závodí s vozem Ferrari 488 GT3.

WEB EisKING

Videa
1wxNftUB70U0

9h5JfIBo2Ms0

AGSO32AxCrY0

KSefryNQ2880