Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

DUCATI - Moto Italia

Motocykly značky Ducati patří k tomu nejlepšímu, co dal světu italský průmysl.

Kombinace elegantního designu a pokročilých technologií stále fascinuje další a další příznivce již od roku 1926. Značka se úspěšně prezentuje v motocyklových soutěžích, kde v roce 2022 získala titul jak ve světovém šampionátu Superbike, tak v prestižní kategorii MotoGP. Typické pro Ducati je rychlé uplatňování poznatků a technických řešení ze závodního okruhu v sériové výrobě. S každou Ducati si tak pořizujete špičkovou techniku, vysokou kvalitu a obří dávku emocí.

Značku Ducati v České republice zastupuje již od roku 2001 společnost MOTO ITALIA s.r.o., kterou vlastní Jindra Hudeček, spoluzakladatel outdoorové firmy HUDYsport a bývalý amatérský motocyklový a automobilový závodník. Naším cílem je poskytovat excelentní profesionální služby při zachování osobního přístupu. Práce pro nás není jen zaměstnáním, sdílíme vášeň našich zákazníků, vášeň pro Ducati.

Těšíme se na shledanou na výstavě LEGENDY 2023.

www.DUCATI-CZECH.cz

Videa
F1K7VbBzul40

ReDle_BgTM80

mw-M4yoOWBQ0

v2BePpQCeZo0