Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

Klub Sportovních Aut - KSA

Klub Sporotvních aut vznikl před 17ti lety. Filozofie KSA byla od začátku jasná! Primárně chce dát majitelům sportovních aut možnost naučit se a dokonale ovládat svá auta, a to za všech podmínek. V průměru dokáží majitelé sportovních aut prémiových značek využít jen opravdu malé procento toho, co sportovní auta opravdu dokážou. Tento klub je tedy zaměřený právě na to, aby se majitelé naučili svá sportovní auta naplno ovládat, a tím pádem si jej mnohem více a především bezpečně užívat.

Od začátku bylo tedy jasné, že je zapotřebí dát dohromady skupinu automobilových nadšenců a milovníků sportovní jízdy. V počátku se jevilo číslo 500 členů jako poměrně vysoké číslo, ale bylo potřeba získat velký objem členů, aby bylo možné si pronajímat velké a známé okruhy jen pro naše účely.

To se povedlo a nyní pořádáme mnoho zajímavých akcí a tréninků.

Prostudujte náš web a přidejte se do skvělé party a naučte se skvělé řídit své milované auto.

www.KLUBSPORTOVNICHAUT.cz

Videa
sXFPZIVlyUI0

wkbXbf0AqC80