Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

RESL Group - Obytné vozy

Prodejce obytných vozů Forster - Karmann Mobil - EURA Mobil

Prodej nových vozů | Servis | Prodej zánovních vozů

Společnost Resl group s.r.o. nabízí prodejpronájem a servis obytných vozů. Montujeme veškeré příslušenství, jako jsou nezávislé klimatizace, markýzy, nosiče kol, solární systémy, satelity a apod.

Pronájem vozidel je možný na dvou místech v České Republice - Praha a Police nad Metují. Všechny vozidla jsou vybavena solárním panelem, couvací kamerou, držákem 4 ks kol, markýzou, stolem a křesly dle počtu osob vozidla, kuchyňským vybavením a nezávislou klimatizací nástavby. 

Jsme autorizovaní zástupci pro ČR značky FORSTER a KARMANN-MOBIL 

Objevte svět - s Forsterem. Vozy nesou jméno slavného přírodovědce Georga Forstera. Forster sdílí jeho nadšení pro krásu přírody, otevřenost vůči lidem a jejich kultuře. Zejména těmito hodnotami obytné vozy připomínají jejich slavného jmenovce.

Kvalita zpracování je na vysoké úrovni a velmi povedený je i vzhled vozů, který byl dotažen do posledního detailu. Jinými slovy jde o demonstraci německé precizní práce. U karavanistů se značka těší dobrému jménu a nezklame nikoho, kdo touží po cenově dostupném a přesto nadstandardním obytňáku.

www.RESLGROUP.cz

Videa
pXtEcBnC-YI0