Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

Slavík ART

Ve svých obrazech se snažím zachytit co možná nejvíce detailů, abych vystihl atmosféru daného okamžiku. Často si kompozici vymýšlím od návrhů tužkou ve skicáři, přes grafické programy, které mi pomáhají s perspektivou, jindy zkrátka vdechnu život staré černobílé fotografii. Pracuji často s širokoúhlými plátny, v poslední době ale přicházím na chuť větším plátnům o rozměru 120 x 90 cm.

Nebráním se ani specifickým zakázkám. Pokud máte určitou představu, nebo jen vysněný vůz, jehož ručně malovaný obraz byste chtěli mít zavěšen na zdi, neváhejte mě kontaktovat. Pobavíme se spolu o vašich očekáváních, možné cenové relaci a jakmile budeme mít jasno, připravím koncept a po jeho vzájemném odsouhlasení se na několik týdnů zavřu do ateliéru. 

www.SLAVIKART.com

Videa
UTHBqrKiLxk0

6ze-EUETV0o0

lVE9SOYjZS80