Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

VALEO

Valeo je významným investorem v České republice od roku 1995 a vytváří pracovní místa s vysokou přidanou hodnotou. Valeo je dnes klíčovým hráčem v českém automobilovém průmyslu nejen ve výrobě, ale i ve výzkumu, a zároveň jedním z největších zaměstnavatelů. Na šesti svých pracovištích má 4 000 zaměstnanců.

Výzkumná a vývojová činnost byla zahájena v roce 2002 v Praze, původně jako inženýrská kancelář zaměřená na mechanické navrhování klimatizačních jednotek a interiérových ovládacích panelů. V roce 2013 byla činnost rozšířena o vývoj senzorů, softwaru a systémů pro automatizovanou jízdu a automatizované parkování. Následovalo otevření polygonu v Milovicích umožňující vysokorychlostní a nízkorychlostní manévry pro testování asistenčních systémů a autonomního řízení.
V roce 2019 dokončilo Valeo další dvě významné investice: rozšíření závodu Žebrák, ve kterém zahájilo výrobu chladičů baterií pro elektrická vozidla, a otevření druhé továrny v Rakovníku, kde vznikají senzory, kamery a ovládací panely.

www.VALEO.cz

Od této společnosti má mnoho automobilových značek nemálo digitálních komponentů. Co to znamená? Jsou to parkovací senzory, řídící jednotky, multimediální středové konzole, radary, lidary a mnoho dalšího.

Videa
0tj9X0auug00

m1F3jmqKhfE0

-T8F0cJ4rcg0

sO35nM6Fpfc0