Legální detektory policejních a místních radarů - pravidelně aktualizované databáze.

Radarové detektory spoluvyvíjíme tak, aby perfektně fungovaly v Česku i zahraničí a naši zákazníci se tak na ně mohli vždy spolehnout.

Jsme výhradním distributorem laserových rušiček AntiLaser.

Legálních detektorů GENEVO, PROTECTOR, Beltronics, Escort Radar, Target automotive.

Jsme největším prodejcem radarových detektorů a ostatního příslušenství v ČR a provádíme specializované montáže do všech typů vozidel.

Použití některých druhů zařízení je v jednotlivých státech Evropy různé, prostudujte si legislativu jednotlivých zemí, do kterých budete cestovat.

Slavnost LEGENDY používá detektory GENEVO MAX a GENEVO One S Black Edition již několik let. Nejezdíme jako piráti silnic, ale máme jistotu upozornění na stacionární radary, průjezdná měření a samozřejmě lokální měření. Použití legálních antiradarů bereme jako anděla strážného.

Jezděte bezpečně a jak se má! To je základ.

www.ANTIRADARY.net

Renovace, zakázkové stavby, úpravy, servis nejen amerických veteránů, ale i moderních pickupů a muscle cars

Individuální zákaznicky orientovaný přístup, maximální kvalita, letité zkušenosti a láska k americkým vozům.

Známé projekty:

1971 Charger R/T (1 z 2172ks)

1966 Shelby GT350H (1 z 12ks)

Howling Beauty - upravený 1955 Ford F100 

Red Vixen - 1973 Corvette Protouring

Projekt E - stavba Eleanor z filmu 60 sekund

Aktuálně probíhá stavba unikátního Mustangu 1967 “Hellenor” 

Ondřej Hercík

Jeho vášní je vše kolem amerik. V této oblasti roky sbírá know-how, které pak využívá nejen pro precizní renovace raritních veteránů, ale také pro unikátní úpravy a stavby aut.

- renovátor a stavitel amerických vozů

- majitel Mean Machine Garage

- grafik a umělec

www.meanmachinegarage.com

Chevrolet, hovorově Chevy, je americká firma vyrábějící automobily. Založena byla v roce 1911. Je součástí koncernu General Motors.

Chevrolet byl založen v roce 1911 švýcarsko-americkým automobilovým závodníkem Louisem Chevroletem a Williamem Durantem. V roce 1915 však mezi Chevroletem a Durantem došlo k roztržce a Louis Chevrolet Durantovi svůj podíl ve firmě prodal. O rok později William Durant sloučil Chevrolet Motor Car Company s koncernem General Motors. Od roku 2004 mají na kapotě logo Chevroletu také vozy Daewoo a v zemích Jižní Ameriky také modely prodávané v Evropě pod značkou Opel - například Corsa, Astra či Vectra.

Značka Chevrolet Europe GmbH v Evropě sídlila od roku 2005 v Curychu a prodávala zde automobily většinou vyrobené v Jižní Koreji.

Od roku 2016 se však Chevrolet úplně stáhl, kromě modelů Corvette a Camaro.

Prodej této legendární značky v ČR zajišťuje několik společností.

UNITESTA

UNITED CARS

TUCAR

Oficiální distributor výfukových systémů REMUS pro Auto i Moto do ČR a SR

Zajišťujeme i montáž po celé ČR i SR ve stovkách nezávislých servisů a rovněž u značkových dealerů napříč automobilkami. Tuto síť VO partnerů dále rozšiřujeme a máte-li servis, rádi vás přivítáme na našem stánku.

Nabízíme nejen plně homologované výfukové systémy, ale i ostřejší performance verze pro dokonalý zvuk. Ten lze ještě dále legálně vylepšit montáží homologovaných sportovních katalyzátorů od německé firmy HJS a rovněž karbonovým sáním EVENTURI. Pro vyšší výkon bez nutnosti úpravy řídící jednotky nabízíme profesionální powerboxy od DTE Systems. Všechny tyto produkty a značky také dovážíme na český a slovenský trh. 

Na LEGENDY přivezeme úžasné BMW M2 CS ve vzácné manual verzi (vyrobeno pouze několik set kusů), aktuální Audi RS3 8Y a motocykl BMW R 1250 GS.

V našem stanu si budete moci prohlédnout příklady výfukových systémů na auto i moto a všechny výše popisované produkty. Ty naleznete samozřejmě i na vystavovaných vozech.

Přehledný katalog s eshopem naleznete na WWW.REMUS-VYFUKY.CZ  

Jsme RV Evolution a zabýváme se...

...výrobou obytných vozidel, dodávek a expedičních automobilů.

Vytváříme domovy na čtyřech kolech, ve kterých nechybí prostorné koupelny, rozměrné kuchyně a pohodlné ložnice. Společně s Davidem Krsem Vás srdečně vítáme na naší cestě za svobodou.

Poskytujeme servis obytných vozů a karavanů.

Vyvýjíme speciální vestavby dle požadavků klienta.

www.RV-EVO.cz

AUTO VERO S.R.O.

PRODEJCE KARAVANŮ A OBYTNÝCH VOZIDEL ZNAČKY HOBBY A ADRIA

WEB PRODEJCE - www.karavanysedlcany.cz

PRODEJ | SERVIS | PŮJČOVNA | SKLADOVÉ VOZY A KARAVANY

Široký výběr od základních až po luxusní modely  - vybere si každý.

KARAVANY SEDLČANY přivezou horolezeckou hvězdu - RADKA JAROŠE - který bude na expozici HOBBY  dne 27.5. 2023  od 13,30 hod. - pozdravte se s ním, nechte si podepsat knihy, vyfoťte se, diskutujte, užívejte!

Po celou dobu expozice stánku Karavany Sedlčany budete mít možnost si prohlédnout Subaru Forester, který používá na svých cestách Radek Jaroš.

Expozice obytných vozů a karavanů jsou v zadní části parku slavnosti LEGENDY (za GRAND PRIX arénou)

Od čínských motorek po exkluzivní anglické stroje.

Projekt MR43 EXCLUSIVE MOTORCYCLES vznikl v roce 2012 a stal se útočištěm pro všechny milovníky motocyklů, které už nebaví velkosériová komerce a unifikovaný design diktovaný největšími světovými výrobci. MR43 je řešením pro každého, kdo se chce vydat vlastní cestou a vybudovat si svůj originální styl i na silnici.

Cílem projektu MR43 je nabídnout českým a slovenským motoristickým fandům motocykly, doplňky a příslušenství, oblečení a přilby, které na našich trzích dosud chyběly a které jinde nekoupíte. Chceme vám ukázat, že to všechno jde i jinak…

Zastoupení a prodej značek:

JAWA - NORTON - BIMOTA - CCM - MOTOMORINI - VYRUS - Brough Superior - ZONTES

Společnost MR43 na Slavnosti LEGENDY 2023 představí široké portfolio motorek včetně několik exkluzivních strojů s cenovkou přes 1 milion korun.

Těšíme se na pěknou výstavu zajímavých strojů ve všech cenových hladinách.

www.MR43.cz

Motocykly značky Ducati patří k tomu nejlepšímu, co dal světu italský průmysl.

Kombinace elegantního designu a pokročilých technologií stále fascinuje další a další příznivce již od roku 1926. Značka se úspěšně prezentuje v motocyklových soutěžích, kde v roce 2022 získala titul jak ve světovém šampionátu Superbike, tak v prestižní kategorii MotoGP. Typické pro Ducati je rychlé uplatňování poznatků a technických řešení ze závodního okruhu v sériové výrobě. S každou Ducati si tak pořizujete špičkovou techniku, vysokou kvalitu a obří dávku emocí.

Značku Ducati v České republice zastupuje již od roku 2001 společnost MOTO ITALIA s.r.o., kterou vlastní Jindra Hudeček, spoluzakladatel outdoorové firmy HUDYsport a bývalý amatérský motocyklový a automobilový závodník. Naším cílem je poskytovat excelentní profesionální služby při zachování osobního přístupu. Práce pro nás není jen zaměstnáním, sdílíme vášeň našich zákazníků, vášeň pro Ducati.

Těšíme se na shledanou na výstavě LEGENDY 2023.

www.DUCATI-CZECH.cz

Klub Sporotvních aut vznikl před 17ti lety. Filozofie KSA byla od začátku jasná! Primárně chce dát majitelům sportovních aut možnost naučit se a dokonale ovládat svá auta, a to za všech podmínek. V průměru dokáží majitelé sportovních aut prémiových značek využít jen opravdu malé procento toho, co sportovní auta opravdu dokážou. Tento klub je tedy zaměřený právě na to, aby se majitelé naučili svá sportovní auta naplno ovládat, a tím pádem si jej mnohem více a především bezpečně užívat.

Od začátku bylo tedy jasné, že je zapotřebí dát dohromady skupinu automobilových nadšenců a milovníků sportovní jízdy. V počátku se jevilo číslo 500 členů jako poměrně vysoké číslo, ale bylo potřeba získat velký objem členů, aby bylo možné si pronajímat velké a známé okruhy jen pro naše účely.

To se povedlo a nyní pořádáme mnoho zajímavých akcí a tréninků.

Prostudujte náš web a přidejte se do skvělé party a naučte se skvělé řídit své milované auto.

www.KLUBSPORTOVNICHAUT.cz

Přední prodejce amerických vozů z Prahy. Zajišťuje dovoz na přání, servis, úpravy vozů.

Referencí je dlouholetý prodej a dobré vztahy se zákazníky.

Kdo si zde koupil svůj vůz?

Například Radim Passer junior si zde zakoupil svůj Ford Mustang Bullitt - dovoz z Kanady.

Osobní vozy - Pick upy - SUV - Karavany - Podvalníky - Vleky - vše z Ameriky a Kanady.

www.UNITESTA.com

Jsme oficiální importér přívěsů Cheval Liberte, Debon, Gromex a Z-Trailer, pro Českou Republiku. V naší nabídce naleznete pouze prvotřídní přívěsy.

Nádherné zpracování. Vysoká kvalita. Vytříbené propracování.

www.pktechnik-trailers.com

Instagram : https://www.instagram.com/pktechnik_trailers/

Milwaukee Electric Tool Corporation je americká společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává elektrické nářadí. Je to značka a dceřiná společnost Techtronic Industries. Od roku 2016 je největším dodavatelem podle objemu akumulátorového elektrického nářadí v Severní Americe.

 • vybavení pro autodílny
 • vybavení pro dílnu a zahradu
 • ochranné pomůcky
 • svítilny, lampy - osvětlovací technika

Milwaukee ČR připravuje pro slavnost mnoho zajímavého:

 • velká prezentace techniky pro automotive, dílnu a zahradu
 • účast předního českého jezdce v rally Erika Caise - účastníka Mistrovství světa WRC2
 • elektrickou motorku MILWAUKEE
 • soutěže o zajímavé ceny a dárečky

Nářadí a vybavení Milwaukee se stalo oficiálním dodavatelem slavnosti LEGENDY.

Technická produkce bude využívat produkty Milwaukee ke své práci.

www.MILWAUKEE.cz

Zakladatel slavnosti Lubor Kos patří mezi přední české promotéry.

Byl zakladatelem populárního festivalu extrémních sportů JOYRIDE, který zpopularizoval mnoho disciplín. Dále byl deset let vedoucím představitelem českého wakeboardingu a zasloužil se o jeho rozkvět. Od roku 2011 se věnuje motoristické slavnosti LEGENDY, která má za cíl popularizovat techniku a design. Slavnost LEGENDY byla oficiálně založena v roce 2013.

Pořádání slavnosti není celoroční náplň Lubora Kose. Patří mezi špičkové marketingové poradce. V jeho portfoliu jsou práce pro společnosti Unilever, LIDL, Komerční Banka, Datart, AutoCont, ASKO a další přední společnosti.

V období kolem roku 2000 patřil mezi českou fotografickou špičku v oblasti sportovní fotografie. Byl hlavním fotografem České snowboardové asociace a publikoval v mnoha časopisech. Dále působil jako portrétní a módní fotograf a spolupracoval s tehdejší hereckými a módními hvězdami.

web: www.luborkos.cz

Facebook: https://www.facebook.com/lubor.kos

Nový šéfredaktor nejsledovanějšího automobilového webu Garáž.cz.

Mnoho let zkušeností z automotive prostředí získal v časopise Svět Motorů a automobilových webů.

Nadšený automobilový fanoušek a fanoušek motosportu.

Článek na Garáž.cz o okruhové KTM je zde.

Přední pražský prodejce zajímavých vozů.

V nabídce má od youngtimerů až po nejvyšší modely značky Lamborghini, Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz, BMW, AUDI a mnoho dalších značek. Vozy nabízí nové i zánovní.

Nabídka je rozsáhlá a jistě si vyberete z více jak 150 vozů.

Součástí je servis, úpravy vozidel a i prodej a servis vozidel TESLA.

Na slavnosti LEGENDY společnost Advantage Mars vystavuje řadu let. Každý rok představuje unikátní exkluzivní sportovní vozy ze své nabídky a svých zákazníků.

www.ADVANTAGECARS.cz

Skvělý člověk, nadšený petrolhead, majitel několika veteránů a sportovních vozů, lektor bezpečné a sportovní jízdy, trenér sportovní jízdy na okruhu, novinář píšící pro Garáž.cz.

Lancia klub Česká republika je zapsaný spolek s historií sahající až k roku 2005. 

Sdružujeme majitele a příznivce vozů slavné automobilky Lancia. Zameřujeme se zejména na vozy ze 70. let až po současnost. 

Jsme klub sice malý počtem členů (aktuálně je nás zhruba 60 kmenových členů + několik stovek členů širší komunity), ale velký počtem provozovaných klubových vozů. 

Obecně se v klubu zabýváme: 

 • udržení historického odkazu automobilky
 • zachování vozů v provozuschopném stavu a technické podpoře majitelů vozů Lancia 
 • účastí a pořádání vzdělávacích a sportovních akcích spojených s motorismem
 • spolupacujeme s dalšími Lancia kluby z celé Evropy
 • pořádáme 3 hlavní klubové srazy ročně:
  • Pacov - společenské a kulturní setkání
  • Jílové - setinová rally (otevřeno i pro ostatní značky)
  • Moravský Beroun - zaměřeno na bezpečnost jízdy a ovládání vozu
 • účastníme se setinových rally veteránů, rally revivalů a dalších display akcí v rámci celé Evropy

Výstavy Legendy se účastníme pravidelně, loni byla naše expozice ohodnocena jako nejlepší klubová prezentace. 

I letos ukážeme nejen zajímavé vozy, ale také technické zajímavosti (ukázku pohonu 4x4 Delty Integrale, pohonné řetězce...), odborné publikace, různé memorabilie a mnoho dalšího. To vše zabalíme do originální italské atmosféry. 

Máte-li pěknou Lancii, jste nadšený fanoušek nebo se jen chcete pokochat zajímavou technikou, rádi vás přivítáme mezi námi. 

www.lanciaklub.cz

Populární venkovní prezentace

Na základě vašich požadavků připravujeme opět velkou zónu s karavany, obytnými vozy a vybavením pro kempink a turistiku.

Vystavuje přes 20 společností, které se zabývají touto krásnou činností a věříme, že vám přinesou krásné prezentace, zážitky, informace a inspirace.

Můžete se těšit na:

 • obytné vozy
 • karavany
 • vestavby
 • vybavení pro kemping
 • vybavení pro turistiku

Známé české a zahraniční osobnosti navštíví slavnost LEGENDY.

Rozhovory, fotografování, autogramiády, setkání, to vše zažijete na slavnosti, na kterou se nezapomíná.

Koho potkáte?

Desítky zajímavých osobností, závodníků, youtuberů, influencerů potkáte na slavnosti LEGENDY.

Například: Richard Chlad, Filip Turek, Koza Bobkov, Jan Kopecký, Erik Cais, Jan Červenka, Pepa Král, Matěj z Ukaž káru, tým Autosalonu z TV Prima, Fotr na tripu, tým Autokultu s Jakubem Rejlkem a Ondřejem Chamilou a další a další...

3 týdny před akcí zveřejníme detailní seznam a kdy a kde se můžete potkat

Známá tvář Televize NOVA, kde byl ve své době velkou hvězdou.

V současné době je Míra aktivní moderátor, tvořitel krásných automobilových videí = Míra HEJDA - Osobní řidič, spolupracuje s předním prodejcem zajímavých automobilů společností AutaSuper.

Dále je aktivním podnikatelem v oblasti realit a designu.

Vede webové televize: TV Bydlení, TV Architect.

Jeho pracovní život je velmi pestrý a ve svých 39 letech toho stihl již mnoho.

Inspirující osobnost, která stále posouvá své cíle a vize.

www.MIRAHEJDA.cz