Podporujeme

Nadace Jakuba Voráčka - Kluk Puk

Cílem nadace je zlepšit podmínky pacientů s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní.Nadace Jakuba Voráčka se věnuje výhradně pacientům s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní a každoročně rozdělí pacientům více než 3 milióny korun českých. Jakub osobně přispěl částkou 300.000 USD, která odpovídá počtu nahraných bodů v rámci kanadského bodování NHL a počtu bodů, které nahrál v rámci MS v ledním hokeji.

Nadační fond pro život

sme tu pro rodiče, kteří zůstali na všechno sami a hledají způsob, jak dětem vytvořit fungující zázemí. Jak pracovat a při tom se postarat o děti. Jak zaplatit kroužky nebo pomůcky do školy, když všechny peníze stačí sotva na bydlení a jídlo. Jak se postavit na vlastní nohy po odchodu z azylového domu, nebo kam vůbec jít. Snažíme se také podporovat a pomáhat dětským domovům, a to nejen materiálně, ale i zprostředkováním zážitků pro děti a jejich vychovatele. Pomáháme seniorům, kteří nechtějí zažívat samotu, pocity zbytečnosti a nemohoucnosti. Jsme tu pro všechny seniory, kteří touží po společnosti, naplnění a začlenění do života v rámci svých možností.

Nemocnice Bohnice - PNB

V letech 2013 - 2023 jsme podporovali Psychiatrickou nemocnici Bohnice (Praha 8) finančními a hmotnými dary. Celková podpora za 10 let byla ve výši 2 500 000 Kč. Nemocnice doposud využívá sportoviště, které jsme vybudovali. Navigační systém nemocnice, 150 laviček, 200 TV boxů, kancelářské vybavení, skútry a další zařízení, které v průběhu let bylo zakoupeno a dáno nemocnici k užívání.