Program

Slavnost LEGENDY přináší přes 1 000 exponátů. Automobily a motocykly, které jen tak nepotkáte. Přes 750 soukromých majitelů přiváží své lásky, tak se jich prosím nedotýkejte, protože ty jsou jen na koukání a obdivování. Celý den budete mít plný objevování, obdivování, inspirace a zábavy. Poznáte automobilové a motocyklové novinky. někteří zavzpomínají na své dětství u historických vozidel. Budete se potkávat se zajímavými lidmi, poslechnete si skvělou hudbu, najíte se u mnoha občerstvení.Přijďte dopoledne, nespěchejte a užijte si den až do večera. Budete mít krásný zážitek na celý rok!

Děti a studenti

Slavnost pro děti připravuje různé druhy programu. Slavnost je připravena pro děti od 6 let. Na mnoha expozicích probíhají různé soutěže a doprovodný program pro děti a mládež.

POZOR!

Důrazně prosíme rodiče, děti, studenty, aby respektovali a ctili cizí majetek. Na vystavené exponáty se nešahá!

Koupí vstupenky NEVZNIKÁ nárok na šahání, dotýkání, kreslení po autech, nebo zkoušení soukromých vystavených exponátů.

Jste v galerii pod širým nebem a v několika pavilonech.

Když se nebudete řádně chovat, tak soukromí majitelé své exponáty = automobily/motocykly nepřivezou a nebudete mít co obdivovat.

Kdo výše zmíněná pravidla nebude dodržovat, tak bude předán Policii ČR pro poškození cizího majetku a následně vyveden z prostor slavnosti LEGENDY.

Děkujeme za pochopení.