Program

Slavnost LEGENDY přináší přes 1 000 exponátů. Automobily a motocykly, které jen tak nepotkáte. Přes 750 soukromých majitelů přiváží své lásky, tak se jich prosím nedotýkejte, protože ty jsou jen na koukání a obdivování. Celý den budete mít plný objevování, obdivování, inspirace a zábavy. Poznáte automobilové a motocyklové novinky. někteří zavzpomínají na své dětství u historických vozidel. Budete se potkávat se zajímavými lidmi, poslechnete si skvělou hudbu, najíte se u mnoha občerstvení.Přijďte dopoledne, nespěchejte a užijte si den až do večera. Budete mít krásný zážitek na celý rok!

Děti a studenti

Pro děti slavnost připravila krásnou "bojovku" - procházku po slavnosti po nejzajímavějších exponátech.

Děti sbírají razítka na jednotlivých místech a po splnění všech návštěv si dojdou pro svou výhru do INFO stánku slavnosti LEGENDY u vstupní brány.

Těšte se na krásné dárečky a zajímavou cestu slavností.

Budete navštěvovat místa, hledat odpovědi, setkávat se s různou technikou.

Soutěž je určena pro děti od 6 let, speciální soutěž máme pro studenty od 14 let.

Partnerem soutěže je ŠKODA AUto a čerpací stanice SHELL.

Soutěže přispívají k poznání, lásce k technice a designu.

P.S. Prosíme rodiče, děti, studenty, aby respektovali a ctili cizí majetek. Koupí vstupenky NEVZNIKÁ nárok na ošahávání, kreslení po autech, nebo zkoušení vystavených exponátů. Jste v galerii pod širým nebem a v několika pavilonech. Když se nebudete řádně chovat, tak soukromí majitelé své exponáty = automobily/motocykly nepřivezou a nebudete mít co obdivovat. Děkujeme za pochopení.