Kluby na Legendách

Kluby jednotlivých automobilových značek jsou základním stavebním kamenem slavnosti LEGENDY. Hrdí majitelé přivážejí na slavnost své krásné stroje. Některé jsou v původním stavu, některé po rekonstrukci. Až 1000 těchto strojů se představuje v mnoha sekcích rozdělených po značkách nebo světových místech. Prosíme návštěvníky, aby respektovali cizí majetek, nesahejte na exponáty, netahejte za šňůrky ochrany strojů, hlídejte své děti, ať se nestane nepříjemnost.

Mustang Riders Club

Mustang Riders Club je zapsaný spolek s kořeny v roce 2003, které sdružuje majitele Fordů Mustang všech generací, organizuje pro ně výjezdy na akce u nás i v zahraničí, pořádá i vlastní sešlosti pro veřejnost. Na facebooku nebo mailu se můžete zeptat na radu s technickými obtížemi, umožníme vám tam nabídnout k nákupu i prodeji náhradní díly a příslušenství či celé Mustangy, a tím vším chceme dát lidem větší smysl tato skvělá auta vlastnit a scházet se s ostatními nadšenci, kteří americkou legendu obdivují tak jako my.

Máte-li svého Mustanga rádi a chcete mít důvod častěji vyjet z garáže, přidejte se k nám! Pokud je pro vás Mustang zatím jen sen a chcete se přijet podívat na naše akce, sledujte nás na webu a sociálních sítích.

Kde se potkáme na slavnosti
Najdete nás v zadní části Výstaviště Praha.
Kontakt
https://www.mustangridersclub.cz
info@mustangridersclub.cz
Videa
OsxkUnt6Ibo0