Kluby na Legendách

Kluby jednotlivých automobilových značek jsou základním stavebním kamenem slavnosti LEGENDY. Hrdí majitelé přivážejí na slavnost své krásné stroje. Některé jsou v původním stavu, některé po rekonstrukci. Až 1000 těchto strojů se představuje v mnoha sekcích rozdělených po značkách nebo světových místech. Prosíme návštěvníky, aby respektovali cizí majetek, nesahejte na exponáty, netahejte za šňůrky ochrany strojů, hlídejte své děti, ať se nestane nepříjemnost.

Supers Cars Club CZ&SK

Super Cars Club CZ&SK byl založen jako nezisková platforma v létě 2017 automobilovým nadšencem a majitelem sportovních vozů Mariánem Krejčím. Hlavní myšlenkou zakladatele bylo sdružit a propojit komunitu majitelů sportovních aut a pokusit se změnit obecné negativní vnímání veřejnosti vůči těmto lidem.

Svými výlety, srazy a charitativní činností chceme veřejnosti ukázat pozitivní náhledna majitelé sportovních aut a pokusit se být jakousi alespoň minimální protiváhou štvavých zpráv vůči této komunitě v médiích a na sociálních sítích. Ukázat, že jde většinou o tvrdě pracujících lidí, kteří si jen plní své sny a nejedná se zákonitě o podvodníky, zloděje a arogantní lidi, jak si mnohdy veřejnost myslí. 

www.SUPERCARSCLUB.cz

Videa
MpFIpLfchTs0