Osobnosti na Legendách

Každá doba má své legendy i v podobě známých a zajímavých lidí - osobností. Legendy každý rok zvou k účasti řadu zajímavých osobností, se kterými se setkáte na podiu, autogramiádě nebo u jejich exponátu. Potkáte řadu závodníků, umělců, sběratelů, odborníků.
Dj Erk 5

DJ ERK

Kdy se potkáme na slavnosti
Pátek až Neděle

Pochází z kulturně rozmanité Angoly, je vášnivý DJ, pro kterého byla hudba vždy stálou součástí každodenního života. Toto rané setkání s hudbou položilo základ pro pozoruhodnou hudební cestu.

Zde v Praze byla zažehnuta hluboce zakořeněná vášeň pro hudbu, zpočátku rytmickými beaty a působivými příběhy hip-hopu. Byly to však živé melodie House, Melodic House a Afrohouse, které skutečně rezonovaly a obnovily spojení s kulturními kořeny, které formovaly cestu.

Praha sloužila jako brána do širší a rozmanité hudební scény zahrnující R&B, Rap, Mainstream Sounds, Pop Music, Reggaeton, House, Afrobeats a Afrohouse. Erk vystupoval na renomovaných místech po celém městě, včetně Duplex, Roxy, 2Patro, Chapeau Rouge, Karlovy Lázně, One Club, KU Club, Radost Fx, Manifesto Market a mnoha dalších.

Prostřednictvím svých DJ setů zve Erk publikum, aby se k němu připojilo na hudební odyseu, kde každá skladba vypráví příběh a každý rytmus rezonuje s tepem života.