Osobnosti na Legendách

Každá doba má své legendy i v podobě známých a zajímavých lidí - osobností. Legendy každý rok zvou k účasti řadu zajímavých osobností, se kterými se setkáte na podiu, autogramiádě nebo u jejich exponátu. Potkáte řadu závodníků, umělců, sběratelů, odborníků.
Lubor Kos

Lubor Kos

Zakladatel a ředitel slavnosti LEGENDY
LEGENDY jsou leaderem mezi automobilovými akcemi v České republice. LEGENDY udávají směr. LEGENDY přinášejí novinky i nostalgii.
Kdy se potkáme na slavnosti
Po celou dobu slavnosti.
Rozhovor na LEGENDY & Garáž.cz podiu v sobotu od 18:00 do 18:30.

Zakladatel slavnosti Lubor Kos patří mezi přední české promotéry.

Byl zakladatelem populárního festivalu extrémních sportů JOYRIDE, který zpopularizoval mnoho disciplín. Dále byl deset let vedoucím představitelem českého wakeboardingu a zasloužil se o jeho rozkvět. Od roku 2011 se věnuje motoristické slavnosti LEGENDY, která má za cíl popularizovat techniku a design. Slavnost LEGENDY byla oficiálně založena v roce 2013.

Pořádání slavnosti není celoroční náplň Lubora Kose. Patří mezi špičkové marketingové poradce. V jeho portfoliu jsou práce pro společnosti Unilever, LIDL, Komerční Banka, Datart, AutoCont, ASKO a další přední společnosti.

V období kolem roku 2000 patřil mezi českou fotografickou špičku v oblasti sportovní fotografie. Byl hlavním fotografem České snowboardové asociace a publikoval v mnoha časopisech. Dále působil jako portrétní a módní fotograf a spolupracoval s tehdejší hereckými a módními hvězdami.

web: www.luborkos.cz

Facebook: https://www.facebook.com/lubor.kos