Program

Slavnost LEGENDY přináší přes 1 000 exponátů. Automobily a motocykly, které jen tak nepotkáte. Přes 750 soukromých majitelů přiváží své lásky, tak se jich prosím nedotýkejte, protože ty jsou jen na koukání a obdivování. Celý den budete mít plný objevování, obdivování, inspirace a zábavy. Poznáte automobilové a motocyklové novinky. někteří zavzpomínají na své dětství u historických vozidel. Budete se potkávat se zajímavými lidmi, poslechnete si skvělou hudbu, najíte se u mnoha občerstvení.Přijďte dopoledne, nespěchejte a užijte si den až do večera. Budete mít krásný zážitek na celý rok!

Pavilon supersportů

Hlavním partnerem Pavilonu super sportovních automobilů jsou čerpací stanice SHELL. Do prémiových vozů patří prémiové palivo, které chrání motor.

Představí se 45 jedinečných super sportovních automobilů.

Průchod pavilonem bude regulován. Vy si užijete jedinečné vozy z velké blízkosti v krásném prostředí nového Křižíkova pavilonu.

Na co se můžete těšit?

Společnost ADVANTAGE CARS přiveze na slavnost LEGENDY 2023 unikátní stroje značek PORSCHE, LAMBORGHINI, ASTON MARTIN, McLAREN, Ferrari, Mercedes-Benz a dalších značek.

Dále jsme pozvali společnosti:

Porsche Inter Auto

AP Corse

Mansory

Mnoho unikátních vozů bude představeno společnostmi a sběrateli.

Přehlídka bude obsahovat starší i současné sportovní a exkluzivní vozy.