Osobnosti na Legendách

Každá doba má své legendy i v podobě známých a zajímavých lidí - osobností. Legendy každý rok zvou k účasti řadu zajímavých osobností, se kterými se setkáte na podiu, autogramiádě nebo u jejich exponátu. Potkáte řadu závodníků, umělců, sběratelů, odborníků.
Black Jesus

DJ Black Jesus

DJ
Kdy se potkáme na slavnosti
Po celou dobu slavnosti.

DJ Black Jesus se narodil do velmi hudební domácnosti a lásku k hudbě si vypěstoval již v raném věku. Hudba mu koluje v žilách více než dvě desetiletí a je nezastavitelná. Není divu, že poprvé stanul za DJ pultem, když byl v časném dospívání. Kromě toho byl jako malý chlapec členem taneční skupiny a s jejich vystoupeními jezdil po městech.

Je dobře známý a respektovaný ve všech velkých evropských městech a lze ho slyšet každý čtvrtek až pátek a sobotu v nejžádanějších klubech ve městě. Má také pobytové noci po evropských městech.

Během své hudební kariéry Black Jesus spolupracoval s tak velkými jmény hudebního světa jako CRAIG DAVID, GEORGE MICHAEL, BLACK EYED PEAS, VANILA ICE, PANJABI MC, DJ TOMEKK, KARMAH, BUDDHA STRETCH, DANTE 7, GUS BEMBERY az místní hvězdy YEMI AD, SAMER ISSA a VICTORIA.