Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

Antiradary.net

Legální detektory policejních a místních radarů - pravidelně aktualizované databáze.

Radarové detektory spoluvyvíjíme tak, aby perfektně fungovaly v Česku i zahraničí a naši zákazníci se tak na ně mohli vždy spolehnout.

Jsme výhradním distributorem laserových rušiček AntiLaser.

Legálních detektorů GENEVO, PROTECTOR, Beltronics, Escort Radar, Target automotive.

Jsme největším prodejcem radarových detektorů a ostatního příslušenství v ČR a provádíme specializované montáže do všech typů vozidel.

Použití některých druhů zařízení je v jednotlivých státech Evropy různé, prostudujte si legislativu jednotlivých zemí, do kterých budete cestovat.

Slavnost LEGENDY používá detektory GENEVO MAX a GENEVO One S Black Edition již několik let. Nejezdíme jako piráti silnic, ale máme jistotu upozornění na stacionární radary, průjezdná měření a samozřejmě lokální měření. Použití legálních antiradarů bereme jako anděla strážného.

Jezděte bezpečně a jak se má! To je základ.

www.ANTIRADARY.net

Videa
oeyjm-jMnCY0

rFsyQoOQcJc0

0