Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Prim Hodinky Legendy 2024 Specialni Edice 4

PRIM Hodinky

Partner slavnosti LEGENDY a oficiální hodinky slavnosti.

Ve spolupráci s manufakturou jsme připravili šedesátikusovou sérii hodinek LEGENDY 2024.

Vítejte v digitálním světě hodinek PRIM. Je to pro nás velkým potěšením představit Vám náš svět hodinářství a vše kolem něj. Základní kámen hodinek PRIM lze považovat rok 1946 v Liberci, avšak sériová výroba začala v roce 1957 a oficiální prodej byl zahájen 1. dubna 1958. Jsme velmi zavázaní k průkopnickému duchu, inovaci a chutí československých hodinářů, díky kterým vznikla značka PRIM. Zavázali jsme se k této tradici a již 16 let vyrábíme náramkové hodinky, které odpovídají požadavkům a technologiím dnešní doby.

Naše firma využívá dlouhé 25leté tradice a zkušenosti v hodinářství, a proto jsme schopni zkompletovat hodinky, které můžeme porovnávat se světovou konkurencí moderních hodinek. Mezi naše partnery patří největší hodinářské firmy světa, které využívají nejmodernějších a nejpřesnějších technologií k výrobě strojků.

Hodinky PRIM jsou kompletovány a navrhovány přímo v centrále naší společnosti. Vytváříme části hodinek, ale neopomínáme a využíváme světových partnerů se kterými spolupracujeme a víme, že dodávají nejsofistikovanější a nejmodernější technologicky náročné části hodinek v nejvyšší možné kvalitě. Vytváříme hodinky, které podtrhují charakteristiku majitele, a hlavně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů za dostupnou cenu pro naše zákazníky.

WEB PRIM hodinky : http://eshop.prim-hodinky.cz