Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

REMUS - výfuky

Oficiální distributor výfukových systémů REMUS pro Auto i Moto do ČR a SR

Zajišťujeme i montáž po celé ČR i SR ve stovkách nezávislých servisů a rovněž u značkových dealerů napříč automobilkami. Tuto síť VO partnerů dále rozšiřujeme a máte-li servis, rádi vás přivítáme na našem stánku.

Nabízíme nejen plně homologované výfukové systémy, ale i ostřejší performance verze pro dokonalý zvuk. Ten lze ještě dále legálně vylepšit montáží homologovaných sportovních katalyzátorů od německé firmy HJS a rovněž karbonovým sáním EVENTURI. Pro vyšší výkon bez nutnosti úpravy řídící jednotky nabízíme profesionální powerboxy od DTE Systems. Všechny tyto produkty a značky také dovážíme na český a slovenský trh. 

Na LEGENDY přivezeme úžasné BMW M2 CS ve vzácné manual verzi (vyrobeno pouze několik set kusů), aktuální Audi RS3 8Y a motocykl BMW R 1250 GS.

V našem stanu si budete moci prohlédnout příklady výfukových systémů na auto i moto a všechny výše popisované produkty. Ty naleznete samozřejmě i na vystavovaných vozech.

Přehledný katalog s eshopem naleznete na WWW.REMUS-VYFUKY.CZ  

Videa
4IwLJmfF2sc0

rmCYBwioA9k0

4W5uDeeJUFc0