Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Image001

MAD GUYS detailing

Mad Guys Detailing je zbrusu nový projekt dvou milovníků aut a motorek, bláznů, které spojuje záliba ve všem, co vrčí, voní benzínem a jezdí, a zároveň názor, že vozidlo nemusí být nutně jen obyčejný dopravní prostředek, ale může být i designový klenot.

S tím je spojený i náš přístup ke každému autu nebo motorce, které považujeme za umělecké dílo hodné té nejkvalitnější péče. Proto si zakládáme na špičkové kvalitě odvedené práce, preciznosti a důrazu na detail.

V našem detailingovém studiu Vám nabídneme kompletní péči o exteriér a interiér. Renovace a leštění laků, retušování drobných poškození, ochrana laku vosky nebo keramickou ochranou. Ošetření a impregnace plastů, střech kabrioletů, ošetření kožených povrchů, čištění textilních povrchů i tepování.

Každé auto a motorka, které nám projdou rukama, dostávají to nejlepší z našich 15 let zkušeností v detailingu z celého světa a 30 let zkušeností v autoopravárenství. A proto nám naši klienti svěřují vše od aut pro každodenní použití, přes supersporty až po vzácné sběratelské kusy.

U nás v Mad Guys Detailing se o Vaše auta a motorky staráme s nadšením, dobrou náladou a vášní, jako by bylo naše vlastní.

„Protože lesklý jezdí líp!“

Instagram: https://www.instagram.com/madguysdetailing/