Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Super Cars Club Marian Krejci 7

SupercarsClub.cz

Super Cars Club CZ&SK byl založen jako nezisková platforma v létě 2017 automobilovým nadšencem a majitelem sportovních vozů Mariánem Krejčím. Hlavní myšlenkou zakladatele bylo sdružit a propojit komunitu majitelů sportovních aut a pokusit se změnit obecné negativní vnímání veřejnosti vůči těmto lidem.

Svými výlety, srazy a charitativní činností chceme veřejnosti ukázat pozitivní náhled na majitelé sportovních aut a pokusit se být jakousi alespoň minimální protiváhou štvavých zpráv vůči této komunitě v médiích a na sociálních sítích. Ukázat, že jde většinou o tvrdě pracujících lidí, kteří si jen plní své sny a nejedná se zákonitě o podvodníky, zloděje a arogantní lidi, jak si mnohdy veřejnost myslí. 

Šéf klubu Marián Krejčí představí na Legendách své vozy Aston Martin DBX a Maserati MC20.

Prezentace klubu bude nedaleko PRIM Grand Prix Legendy 2024 - představí se až 15 vozů ve venkovní expozici.

www.SUPERCARSCLUB.cz - prostudujte web a aktivity klubu

Videa
GdLPTbDkboc0

MpFIpLfchTs0

24MxO-_iDl00