Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Subaru Crosstrek 2024 3

Subaru

Legendární japonské vozy se stálým pohonem 4x4.

Subaru je japonská automobilová značka a zároveň automobilová divize japonského koncernu Fuji Heavy Industries. Firma je od roku 1972 známá výrobou automobilů se stálým pohonem všech kol (vyjma modelu BRZ) a pohonnými jednotkami typu boxer s protiběžnými písty, kterých již vyrobila více než 15 milionů. Vozidla tak mají nízko položené těžiště s poháněnými oběma nápravami (4 × 4), což jim zaručuje vynikající jízdní vlastnosti zejména v zimních podmínkách.

Značka byla pojmenována podle otevřené hvězdokupy Plejády v souhvězdí Býka (Taurus), jejíž japonský název je Subaru. Logo automobilky také tvoří zobrazení této hvězdokupy.

Outback Geyser Limited - https://zazij.subaru.cz/outback-geyser-je-luxusni-dobrodruh-pro-evropu/

Nový Crosstrek - https://zazij.subaru.cz/pro-media/subaru-crosstrek-my2023-tz-cenik-ceska-fotogalerie/

www.SUBARU.cz

Videa
a8KjWptSb8k0

tfCoS2LozHU0

IyDEb6jVhCw0

JTJKhMWRQTE0