Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Retro Auto Muzeum Strnadice 1

Retro Auto Muzeum

Po několika letech budování zahájilo v dubnu 2015 svou první sezónu RETROAUTOMUZEUM ve středočeských Strnadicích. V obci nacházející se 17 km od Benešova a 50 km od Prahy vzniklo jedno z největších soukromých automobilových muzeí v České republice.

Návštěvníci mají možnost obdivovat přes 200 automobilů z období let 1948–1989. Muzeum představuje ucelenou kolekci vozidel, s nimiž jsme se mohli setkávat na našich silnicích v druhé polovině minulého století.

Nejedná se pouze o vozy československé provenience, ale i o automobily celého bývalého východního bloku. Kromě vozů vyráběných v zemích RVHP (Rady Vzájemné Hospodářské Pomoci) nemohou pochopitelně chybět ani vysněné západní vozy prodávané v Tuzexu pouze těm vyvoleným.

www.RETROAUTOMUZEUM.com

Videa
z99OYljs0

aQgDney1hd80