Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

ASP Group

Vítáme vás u firmy ASP Group Distributing, jednoho z největších distributorů značkových čtyřkolek a ATV/moto doplňků ve střední a východní Evropě.

Dále společnost prodává oblečení pro motorkáře, vybavení a doplňky na čtyřkolky.

Na slavnosti LEGENDY uvidíte průřez portfoliem produktů společnosti ASP Group.

TGB – Novinky Blade 1000 LTX MAX a 600 LTX MAX
Oblíbené pracovní a užitkově-rekreační čtyřkolky TGB, mnohonásobný držitel titulu ,,Čtyřkolka roku“,  to je spolehlivost, všestrannost, snadná ovladatelnost a obratnost. Přijďte se podívat na TGB Blade 1000 LTX MAX a 600 LTX MAX, které nabízejí bohatou základní výbavu. Tyto novinky přijíždí se zcela novým velkým barevným TFT displejem s denním a nočním režimem, který navíc nově disponuje i Bluetooth připojením k mobilnímu telefonu. Pozornost upoutají nová LED zadní světla s dynamickou funkcí blikačů. 

www.tgbmotor.cz

Pro práci i zábavu – pracovní čtyřkolky a UTV Linhai
Přijďte se podívat na nejnovější modely Linhai 370 Promax, 420 Promax s novým motorem, atraktivním designem s LED technikou a nezávislým zavěšením všech kol.  Víc síly, víc výkonu Linhai 650L Promax EPS s posilovačem řízení a nově vyvinutým motorem. Nebude chybět ani vyhlášený dříč Tboss 570 EPS. Špičkový pracovní UTV nejvyšší řady s vyhlášeně spolehlivým japonským dieselovým motorem Kubota a atraktivním designem s LED Matrix světlomety. Čtyřkolky Linhai jsou neuvěřitelně všestranné, zastanou řadu prací a navíc k nim můžete připojit spoustu doplňků a příslušenství, které dále rozšiřují jejich možnosti.  

www.linhai-atv.cz

www.ASPGroup.cz

Videa
lAbs4KjfxMA0

qiUHXvWuBDQ0

nRmM8HrN6SY0

94UHLzgZnU40