Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Akrapovič Exhaust 06

Akrapovič - výfukové systémy

Společnost Akrapovič je průkopníkem ve svém oboru a je uznávána jako vysoce inovativní společnost v oblasti technologie materiálů a vývoje i výroby výfukových systémů pro sportovní automobily i motocykly. Značka Akrapovič je synonymem pro nejvyšší úroveň designu, navýšení výkonu a vytvoření nezaměnitelného hluboce rezonančního zvuku výfuku.

Posedlost technickou i estetickou dokonalostí, nekompromisní důraz na kvalitu i hledání nových nekonvenčních řešení se opírá o vášeň i zkušenosti více jak 1.600 pracovníků přímo ve Slovinsku. Jednotlivá pracoviště od skenování architektury podvozku přes návrhy prototypů, testování na dynamické zkušebně až po jednotlivé fáze výroby a distribuci disponují nejmodernější technikou, každý jeden vyrobený výfuk je důsledně sledován a kontrolován, aby odpovídal nejpřísnějším kritériím legendární kvality Akrapovič.

Výfukové systémy pro automobily a motocykly, které zvyšují výkon a krásně znějí.

Prozkoumejte nabídku importéra do ČR - společnosti Šenkýř MotorSport

Společnost Akrapovič založil v roce 1991 slovinský motocyklový závodník Igor Akrapovič, roce 1997 dosáhl motocykl vybavený výfukem Akrapovič prvního vítězství v závodě Mistrovství světa superbike a tím odstartoval neuvěřitelnou historii. Dodnes více jak 160 mistrů světa spoléhalo při zisku svého titulu na technologii Akrapovič.  

V roce 2010 byl navržen první automobilový výfukový systém Akrapovič pro BMW M3. Dnes je Akrapovič kromě spolupráce s desítkami závodních týmů také oficiálním partnerem BMW Motorsport, Ferrari WEC Team či Hyundai World Rally Team. Zkušenosti z působení na závodních tratích jsou ihned využívány při vývoji výfukových systémů pro běžné zákazníky.

Výfukové systémy Akrapovič jsou navrženy a vyráběny pro motocykly a výkonná auta s využitím nejmodernějších technologií, procesů a nejkvalitnějších materiálů ve čtyřech lokalitách přímo ve Slovinsku. Značka se stala průkopníkem ve vývoji a zpracování titanových slitin, disponuje vlastními laboratořemi i slévárnou titanu. 

Výfuk Akrapovič zlepší výkonnost Vašeho sportovního vozu, snižuje jeho váhu a v neposlední řadě mu dodá charismatický zvuk. Značku Akrapovič zastupuje na českém trhu společnost Šenkýř Motorsport.

Videa
XxcrFUdhAZQ0

TPxiBeHY4x80

K61srGyt2KQ0

qQcO_nwSxr40