Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Senkyr Motorsport 12

Šenkýř Motorsport

Váš profesionální úpravce vozů všech značek a tvořitel zážitků.

  • Profesionální závodní tým
  • Speciální řidičské akce
  • Tréninky na okruhu - kurzy sportovní jízdy

Prozkoumejte web a nabídku služeb Šenkýř Motorsport.

Společnost Šenkýř Motorsport je Vašim partnerem pro performance úpravy sportovních vozů i pro nejlepší zážitky spojené s okruhovým ježděním a kurzy jízdy se sportovními / závodními vozy. 

Závodní tým Šenkýř Motorsport vznikl v roce 1997 a za dobu své existence se tým vypracoval až do nejužší špičky českého automobilového sportu, vrcholem působení byl zisk dvou titulů Mistra Evropy Roberta Šenkýře v závodech do vrchu.

Průlomem do světa kategorie GT byl rok 2015 a vstup do německého mistrovství ADAC GT Masters s vozem BMW Z4 GT3, s jeho nástupcem BMW M6 GT3 tým přestoupil do mezinárodního šampionátu International GT Open. Zde v roce 2019 startoval jako oficiální BMW Motorsport Junior Team. Dnes tým závodí s aktuálním Porsche 911 GT3 CUP.

V roce 2020 Šenkýř Motorsport otevřel nové Performance & Racing Centrum u dálnice D1 v Popůvkách u Brna s moderním showroomem i špičkovým zázemím. Dominantou je velký servis závodních, sériových i modifikovaných vozů s širokou nabídkou sportovních komponentů všeho druhu, společnost se stala výhradním zastoupením např. pro výfukové systémy Akrapovič či podvozky KW.