Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Svet Skodovek Muzeum Skoda 2

Svět Škodovek - Muzeum

Navštivte jednu z největších soukromých sbírek automobilů ŠKODA.

Na přelomu milénia jsme si koupili prvního veterána. Pak se nám stala taková nehoda...postupem let se z jednoho stala sbírka sta aut. Skladovali jsme je různě po halách a garážích a v sezóně jsme vyrazili s pár z nich na srazy. Přišlo nám ale líto, že většina je jich jen tak schovaná. Proto vznikl nápad vybudovat místo, kde by dělaly radost nejen nám. 

V roce 2018 jsme objevili starý areál, který odpovídal našim představám a v roce 2019 jsme se již pustili do práce a začali budovat.

Co u nás najdete: 

Mezi nejzajímavější kousky jistě patří originální závodní a okruhové speciály.

Jedná se o největší ucelenou sbírku sportovních škodovek na světě

V řadě případů jsou k vidění i unikátní prototypová auta nebo vládní speciály. Většinu vozů si můžete prohlédnout ve stálých expozicích i krátkodobých výstavách.

www.SVET-SKODOVEK.cz

Videa
ZJPBUhdqMPw0

oHudi7WbsAg0

TWRhpvYRsNI0