Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

HYUNDAI

Firmu založil v roce 1947 Čong Ču-jong (anglicky Chung Ju Yung) jako opravárenský podnik pro nákladní a osobní vozy. V roce 1967 vznikla divize vyrábějící automobily Hyundai Motor Company. Jeho další divize Hyundai Heavy Industries je největším výrobcem lodí na světě.

Od roku 2022 je HYUNDAI ČR velkým vystavovatelem na slavnosti LEGENDY. Představuje novinky značky, sportovní a závodní vozy. V jeho portfoliu naleznete benzínové, naftové, hybridní a plně elektrické modely.

V roce 2022 Hyundai ČR obdržel prestižní cenu Akademie slavnosti LEGENDY - nejlepší komerční expozice slavnosti LEGENDY 2022.

HYUNDAI se stal přední světovou automobilkou, má svou vysokou pozici v Evropě, Asii a v USA!

Vozy Hyundai můžete vidět v mnoha amerických akčních filmech. Některé modely Hyundai se vyrábí i v ČR - Nošovicích.

Značka podporuje mnoho aktivit - sport / kulturu / osobnosti - prozkoumejte web Hyundai.

Kvalita, vybavení, zpracování a technologie jsou na nejvyšší úrovni. Zárukou tomu je i prodloužená záruka 3-5 let dle modelu. Modely řady N jsou skvělé sportovní vozy, obzvlášť i20N a mega úspěch slaví nový model řady MPV - Staria.

www.HYUNDAI.cz

Videa
Q-CmTc9y7oY0

c35bsL47qFo0

56rOcs1zZXg0

7Z4z0ClTX5Y0