Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

MR 43 - motocykly

Od čínských motorek po exkluzivní anglické stroje.

Projekt MR43 EXCLUSIVE MOTORCYCLES vznikl v roce 2012 a stal se útočištěm pro všechny milovníky motocyklů, které už nebaví velkosériová komerce a unifikovaný design diktovaný největšími světovými výrobci. MR43 je řešením pro každého, kdo se chce vydat vlastní cestou a vybudovat si svůj originální styl i na silnici.

Cílem projektu MR43 je nabídnout českým a slovenským motoristickým fandům motocykly, doplňky a příslušenství, oblečení a přilby, které na našich trzích dosud chyběly a které jinde nekoupíte. Chceme vám ukázat, že to všechno jde i jinak…

Zastoupení a prodej značek:

JAWA - NORTON - BIMOTA - CCM - MOTOMORINI - VYRUS - Brough Superior - ZONTES

Společnost MR43 na Slavnosti LEGENDY 2023 představí široké portfolio motorek včetně několik exkluzivních strojů s cenovkou přes 1 milion korun.

Těšíme se na pěknou výstavu zajímavých strojů ve všech cenových hladinách.

www.MR43.cz

Videa
SXfCgITnVM80

JrWUsh6SPk40

8qasMmB7x0E0

iR-ZKIV-mtM0