Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

VZV Group / RENT

VZV GROUP s.r.o.

Specialisté na použitou manipulační techniku. 

VZVRENT.CZ

Půjčovna manipulační techniky s tradicí už více než 21 let. Ve flotile máme více než 250 strojů pro každou situaci. Vysokozdvižné vozíky, retraky a pracovní plošiny půjčíme na den i měsíc, zajistíme zkušenou obsluhu, kompletní dopravu a servis v místě pronájmu.

Naše stroje již několik let pomáhají zrealizovat i slavnost LEGENDY.

VZV.CZ

Specialista na prodej použité manipulační techniky, především na špičkové německé značkové vysokozdvižné vozíky LINDE, JUNGHEINRICH a STILL a na japonskou značku TOYOTA. Všechny nabízené vozíky máme skladem k vyzkoušení a rychlému dodání.

VZV RENT spolupracuje se slavností LEGENDY již mnoho let. Je osvědčeným partnerem, jehož stroje pomáhají zrealizovat slavnost LEGENDY.

www.VZVRENT.cz

Videa
Mqb9j9D0Nmo0

hwjqob3ueEg0

eRGo-nuaeec0

YmPNZBHkGbc0