Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Ktm S Bow Gt Xr

KTM - RTR Projects

Ultimativní supersport KTM

Vítejte za volantem čistokrevného závodního vozu, se kterým ale můžete na běžné silnice. GT-XR neztratilo nic ze svého závodního vzoru GT2. Lehký a výkonný supersport je strojem pro opravdové individualisty, kteří si chtějí užít nezkrotnou dynamiku a fascinuje je radikální design. Pro řidiče, kteří potřebují nadšení a radost za volantem prožívat každý den. Jako základ pro GT-XR posloužil model X-BOW GT2, který už před představením silniční verze sbíral vítězství a tituly na světových závodních tratích. Cíl vývojářů byl jasný – neobětovat žádné z vlastností, které GT2 propůjčují její jedinečnost. Výjimečný výkon se zde skloubí s dokonalou technologií, tak aby každý detail tohoto vozu byl „READY TO RACE“.

Poslední kus z limitované série je na prodej a bude k vidění na slavnosti LEGENDY 2024 na expozici společnosti RTR Projects.

Závodíme. Prodáváme. Servisujeme. Děláme radost.

www.KTMXbow.cz

Videa
3gsA3QKGu380

i_3JO-5V7Ow0

0