Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!

ELEME TECH

Firma ELEME TECH s.r.o. je oficiálním distributorem držáků telefonů, tabletů a akčních kamer s doživotní zárukou.

Produkty, které překračují hraniceX-Grip: Jedno z našich vlajkových řešení, které se přizpůsobí velikosti vašeho zařízení, drží ho pevně a stabilně během jízdy. Ať už je to smartphone, tablet nebo GPS, X-Grip udrží vaše zařízení bezpečně a spolehlivě.

Quick-Grip: Pro ty, kteří si cení rychlosti a snadné obsluhy, jsme vytvořili Quick-Grip. Toto inovativní řešení umožňuje rychlé upevnění a sejmutí zařízení jedním pohybem. Rychle, pohodlně, bezpečně.

VIBE-SAFE – Antivibrační Držák: Jedná se o úplnou novinku od RAM MOUNTS. VIBE-SAFE je naše odpověď na problém vibrací, které mohou ohrožovat elektroniku na motocyklu. Tento držák je navržen speciálně tak, aby účinně absorboval a redukoval veškeré vibrace, zároveň chrání vaše zařízení před poškozením.

Čekáme na Vás na LEGENDÁCH!

Tým RAM MOUNTS

Prozkoumejte web vystavovatele - https://ram-mount.cz/

Eleme Tech - prodejní expozici naleznete v Pavilonu B - Komerční expozice

Videa
S8ky_uKTw980

nZY76dwPJQY0

bjs1BFZgL7I0