Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Lego Stavebnice 1

LEGO Group

Společnost LEGO si pro návštěvníky připravila speciální zeď, na které budou k vidění desítky stavebnic vozidel z kostek LEGO® – závodní auta, supersporty nebo motorky! Přijďte si prohlédnout novinky a mrknout propracovaným modelům pod kapoty.

O společnosti LEGO Group
Posláním společnosti LEGO Group je inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka prostřednictvím síly hry. Systém LEGO in Play, jehož základem jsou kostky LEGO, umožňuje dětem a fanouškům stavět a přestavovat vše, co si jen dokáží představit. Společnost LEGO Group založil v roce 1932 v dánském Billundu Ole Kirk Kristiansen a její název je odvozen ze dvou dánských slov LEg GOdt, což znamená „dobře si hrát“. Dodnes je LEGO Group rodinnou společností se sídlem v Billundu. Její výrobky se však nyní prodávají ve více než 130 zemích světa.
Sledujte náš učet na Facebooku

Stavebnice LEGO® nakupujte zde www.LEGO.cz