Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Auto Stany Sovnaran Caravan Dreaming 3.jpg

CaravanDreaming - Sovnaran

SØVNARAN – kdo vlastně jsme

Jsme kamarádi z Čech a Dánska, roce 2020 jsme zkusili prodat první stan, a jediné co to tom věděli bylo to, že se v tom spí bez sousedů.

Dneska vlastníme značku SØVNARAN, pravidelně jezdíme do továren, kde hledáme cesty, jak naše výrobky pro Vás neustále vylepšovat. V současné době prodáváme stany na auta, markýzy, sprchy, baterie, solární panely a chystáme spoustu offroad doplňků. Najdete u nás vlastně vše, co by se vám hodilo k tomu, užít si přírody, klidu, pohody. Zároveň abyste nemuseli každou chvíli do civilizace. Naše výrobky si za poslední 4 roky našly cestu mimo České republiky také na Slovensko, do Německa, Rakouska a Dánska. Letos jsme se rozhodli za Vámi poprvé zavítat na LEGENDY a tím náš příběh doufáme zatím nekončí. 

Přijďte se za námi podívat a podpořte nás.

Těšíme se na Vás Richard a Míra

youtube kanál:  https://www.youtube.com/@Sovnaran

IG: https://www.instagram.com/sovnaran?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=ZDNlZDc0MzIxNw==

FB: https://www.facebook.com/sovnaran

Videa
ndDTeXZSGrQ0