Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Cabmaniac Grandcab 2

Cabmaniac.com

CABMANIAC je ryze česká rodinná firma, která se specializuje na výrobu obytných nástaveb pro vozy typu pickup. Zakládá si na poctivém řemeslu a nejvyšší kvalitě použitých materiálů. Jejich moderní a promyšlené exteriéry i interiéry jsou jednoduché a funkční. Zajímavostí jsou promyšlené skelety, které jsou bez jakýchkoliv tepelných mostů či dřeva v konstrukci. 

V portfoliu naleznete designové luxusní nástavby GRANDCAB s nejmodernějšími technologiemi, jako jsou elektronicky ovládaná výsuvná střecha nebo plně nezávislý energetický systém. Naprostou novinkou je minimalistická a maximálně praktická nástavba BASECAB vyráběná ve dvou velikostech, která nabízí spolehlivost a univerzálnost za velmi příznivou cenu. Zákazníci určitě přivítají možnost customizace interiéru obou typů nástaveb.

Vše je vyráběno v České republice. Použité komponenty pochází výhradně od českých nebo evropských dodavatelů.

WEB:
https://www.cabmaniac.com/

FB:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100078101643495

IG:
https://www.instagram.com/cab_maniac/
Videa
5FQruKMimRQ0

1__QYJJrx5g0