Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Fss Fire 2

FSS FIRE

Kompaktní hasicí prostředek FSS Fire, pro všechny typy plamene včetně elektřiny, přichází se zcela revolučním přístupem k hašení požárů, v porovnání s konvenčními hasicími přístroji. Překvapí vás nejen kompaktními rozměry a nízkou hmotností, ale zejména svou účinností a variabilitou. Jako hasicí médium je použitý aerosol z draselné soli, který se po aktivaci přístroje začne odpařovat a vytvoří efekt podobný dýmovnici. Samotné hašení pak probíhá tak, že se snažíte vznikající mrak plynu ze střední vzdálenosti postupně přibližovat ke zdroji ohně. FSS Fire bojuje s ohněm na molekulární úrovni tak, že narušuje řetězec spalování a zamezuje zdroji ohně v přístupu ke katalyzátoru hoření.

Díky kompaktním rozměrům snadno umístíte hasicí prostředek FSS Fire kdekoliv, aby byl vždy po ruce v případě vypuknutí požáru. Hasicí prostředek není pod tlakem a neobsahuje plyn, takže je možné jej bezpečně skladovat a přepravovat v hlubokých mrazech i tropických teplotách, kterým může být interiér vozu nebo například průmyslový provoz ve výrobě vystaven. Samotné médium uvnitř patrony je v pevném skupenství a nemá účinnou expiraci. Trvanlivost výrobku je 15 let.

Základní vlastnosti hasicího prostředku FSS Fire:

  • doba hašení: 50 a 100 vteřin (dvě velikosti)
  • kompaktní a přenosný
  • délka: 25,9 cm
  • průměr: 3,3 cm
  • hmotnost: 225 a 365 gramů
  • po aplikaci nezanechává nepořádek
  • netoxický a bezpečný pro životní prostředí, lze také vdechnout
  • bez nutnosti údržby, revize a doplňování

ODKAZY: www.fssfire.cz / https://www.facebook.com/FSSFire / https://www.instagram.com/fssfire/ 

Videa
KOeEVihGAA40

xAuErMfr-SY0

IdWZmsRwQ940