Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Toyota Gazoo Racing Czech Tomas Ourednicek 1

Ultimate DAKAR

Toyota Gazoo Racing Czech

Ouředníček s Křípalem se vrátili z Rally Dakar spokojení. Vzdor problémům a zdrcující penalizaci. Opět prověřili své motto „Nikdy to nevzdám“

V ne zcela obvyklém rozpoložení cestovali letos na Dakar 2024 do Saúdské Arábie Tomáš Ouředníček a David Křípal. Zkušení dakarští matadoři si totiž na rozdíl od minulých Dakarů mohli připadat trochu jako začátečníci. Na trať největšího a nejnáročnějšího motoristického podniku planety totiž vyrazili poprvé s vozem elitní kategorie Ultimate T1+. V barvách nového českého týmu Toyota Gazoo Racing Czech odstartovali na trať v Toyotě Hilux GR T1+.

Daní za možnost usednout do kvalitního stroje však byly hektické předdakarské měsíce. „Příprava nového auta byla natolik náročná, že jsme nezvládli už žádný podzimní závod, ani žádné rozsáhlejší testy a navíc pracujeme s velmi omezeným rozpočtem,“ dodal Ouředníček.

www.UltimateDakar.cz