Vystavovatelé

Je mnoho produktů a služeb, které máte rádi nebo je poznáte a zamilujete si je. Nic není nemožné! Vše co si vysníte a půjdete si za tím, to se stane. Vystavovatelé jsou od malých stánků s tričky a modely až po velké expozice automobilek nebo prodejců zajímavých exkluzivních vozů a motorek. Procházejte, hledejte inspiraci, diskutujte... Sněte. A jděte si za svými sny! Ať se Vám daří!
Segway Utv Crew Bvv

Segway PowerSports

Špičkové stroje pro práci i zábavu.

Čtyřkolky | UTV | SSV

  1. Segway AT5: nový král třídy do 500 ccm

Segway AT5 je revoluce ve čtyřkolkách střední třídy. Výkon 39 k a točivý moment 44 Nm jsou jedny z nejlepších parametrů v této třídě. Díky pohonu 4x4 s uzamykatelným předním diferenciálem (modely AT5 L EPS Limited mají diferenciály dva, na přední i zadní nápravě) dokáže zdolat stoupání až 88 %. S tažnou silou 600 kg a nosností na nosičích 100 kg vás jeho každodenní pracovní schopnosti doslova nadchnou. Segway AT5 se také může pochlubit objemem palivové nádrže 19 litrů - více než dostatečnou kapacitou, která zajišťuje dojezd o cca 12 % větší, než u jiných současných modelů na trhu.

  1. Segway Fugleman UT10 Crew

Toto nové šestimístné UTV v sobě spojuje výkon, robustnost, špičkové technologie, terénní schopnosti a vysoký komfort. Srdcem Fuglemana UT10 Crew je čtyřtaktní dvouválec DOHC 1000 ccm. S působivým výkonem 105 k a obrovským točivým momentem má dostatek síly pro každou práci a každý terén. www.segwaypowersports.cz

www.segwaypowersports.cz - prostudujte web společnosti
Videa
UkgxMSfkHS40

6TZHXyUPRaM0

J-mCCpECHl00